Печать

“Морська Адміністрація” відкриває в Херсоні центр обслуговування для моряків

on . Posted in Новости

12 вересня, відбудеться відкриття центру обслуговування для моряків «Моррічсервіс» в Херсоні.
Офіційний захід пройде за участі заступника Міністра інфраструктури України Юрія Лавренюка, голови Державної служби морського та річкового транспорту України Дмитра Петренка та директорки ДП «Моррічсервіс» Ірини Костюк.

Гостями також запрошені очільники Херсонської обласної державної адміністрації та міської ради міста Херсон, керівники установ та підприємств морського та річкового транспорту України.
Планове відкриття третього поспіль центру обслуговування «Моррічсервіс» в Україні свідчить про дотримання стратегії розвитку, відповідність графіку відкриття та системну роботу ДП «Моррічсервіс» під управлінням Державної служби морського та річкового транспорту України.
Протягом трьох місяців роботи сервісного центру в Одесі, та півтора місяця роботи ізмаїльського центру «Моррічсервіс» послуги отримали понад 6000 клієнтів. В серпні ДП «Моррічсервіс» підписано договір про розробку та впровадження програми «електронний кабінет клієнта», початок роботи якого заплановано на листопад 2019 року. Також, в планах відкриття сервісних центрів до кінця цього року – «Моррічсервіс» у Маріуполі.
Адреса центру: м. Херсон, вул. Миру, 45А

Більш детально про роботу сервісних центрів можете дізнатить за посиланням.

  Источник : https://maritimebusinessnews.com.ua

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить