Печать

Будівельники Керченського моста не змогли зістикувати металеві прольоти

on . Posted in Новости

Будівельники Керченського моста не змогли зістикувати металеві прольоти автомобільного шляхопроводу в морі на ділянці "Насип - Фарватер" у районі Керченського півострова. Розбіжність становить близько 2 м завдовжки і близько 1 метра заввишки.
 
Такий інцидент може бути результатом технічних прорахунків або ж просіданням крайніх опор у місці стикування моста-  повідомляє LB.ua.
 
Нестиковку металевих прольотів видно на фотографіях, опублікованих в мережі Інтернет.
 
Место несостыковки Керченского моста
Як відомо, вартість проекту моста в Крим перевищила 300 млрд рублів (близько 5 млрд доларів), що втричі дорожче за будівництво найдовшого моста у світі (міст завдовжки 164,8 км між Шанхаєм і Нанкіном обійшовся в 1,46 млрд доларів).
 
 
Єдиним виконавцем робіт було призначено фірму "Стройгазмонтаж" Аркадія Ротенберга, бізнесмена, наближеного до Володимира Путіна. Контракт компанія отримала після провалу трьох конкурсів на вибір підрядника - охочих будувати міст так і не знайшлося.
 
Екологи відзначають, що будівництво транспортного переходу порушить наявну екосистему, зокрема природний водообмін між Азовським і Чорним морями. У грудні 2016 року старший науковий співробітник Інституту водних проблем Російської академії наук Юрій Медовар заявив, що будівництво моста через Керченську протоку ведеться без проекту, а сам міст завалиться, навіть якщо його вдасться побудувати.
 
Нагадаємо, днями  проросійський сайт "Керчь.инфо" опублікував фото мосту, зроблені із судна, яке проходило під ним, вихваляючи успішність "будівництва сторіччя".
 
У свою чергу експерти називають будівництво мосту "економічною диверсією проти України", оскільки висота арок споруди обмежує. можливість заходу високотоннажних суден в акваторію Азовського моря.
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить