Печать

Судно з українським екіпажем заарештували в Греції з вантажем вибухівки

on . Posted in Новости

Вантажне судно ANDROMEDA було перехоплено грецьким спецназом 6 січня за підозрою в торгівлі зброєю і доставлено в порт Іракліон на Криті. Відповідно до вантажними документами, 29 контейнерів, призначених для Джібуті, були завантажені вибухівкою і детонаторами в Мармарисі (Туреччина). 
Під час перевірки, як повідомляє інтернет-ресурс Fleetmon.com, були знайдені докази того, що судно повинні були вести в Місураті (Лівія), щоб розвантажити вибухові речовини. А це заборонено санкціями ООН.
 Відповідно до вантажними документами було 29 контейнерів, завантажених вибухівкою і детонаторами, призначених для Джібуті і завантажених в Мерсін, Туреччина. Під час перевірки були знайдені докази того, що капітан повинен був вести судно в Місураті Лівія, щоб розвантажити вибухові речовини, що заборонено міжнародними санкціями.
 Всі 8 членів екіпажу, включаючи 2 українця, 5 індійців і одного албанця, були заарештовані. На фотографії один з конфіскованих контейнерів, завантажених вибухівкою.
 Як нагадують в БО "Фонд допомоги морякам" Ассоль ", що це вже не перший випадок. З травня 2017 року тривають пригоди 17 українських моряків контейнеровоза Mekong Spirit в Грецькій Республіці. Судно, що прямувало з Туреччини, з усім екіпажем було затримано береговою охороною Греції і супроводжено на військову базу в Souda, Крит (Греція).
 Як передають «Еuronews.com», зі слів капітана, турецькі компанії не сплатили мито для проходу судна через Суецький канал в Джібуті. Тоді судновласник наказав прямувати в Місураті. Але перед цим, за словами рідних, він «футболив» судно з найближчим портам Середземного моря. Точніше Теодорос Реллос направляв «Андромеду» то в один, то в інший порт, в які їм так і не вдалося зайти, тому що власник чітко не називав кінцеву мету і міняв напрямки.
  На Криті заарештовано 8 членів команди: двоє українців - капітан корабля «Андромеда», Олексій Слєпнєв і моряк Сергій Константинов, 5 індійців і один албанець. Родичі моряків просять допомогти у порятунку співгромадян. Як вони повідомляють, українців можуть посадити з вини власника судна - грека. За повідомленнями родичів, екіпаж до «темні справи» ставлення не має. А власник корабля «Андромеда» Теодорос Реллос, за словами дружини Константинова, мало того, що заборгував зарплату команді корабля, містив судно в «аварійному стані», ще й намагається підставити команду «Андромеди». А крім того, моряки під ча «рейсу» навіть не отримували продовольчого постачання.
  Родичі моряків вважають, що судно було заарештовано з вини власника, який тепер "садить екіпаж у в'язницю". 
 
 
«...власник Theodoros Reollos постійно підставляє екіпаж, не виплачує їм заробітні платні і не виділяє гроші навіть на необхідний ремонт, через що воно знаходиться в аварійному стані. Він кидає цей корабель в різні гарячі точки, отримуючи максимальний прибуток від кожного замовлення, через майже повної відсутності конкурентів для перевезення небезпечних вантажів. Екіпаж робить все можливе, щоб підтримувати судно на плаву і піклується про його хорошому стані самостійно, вони не мають нічого спільного з темними і незаконними справами.
Тепер власник корабля намагається списати все з турецькими клієнтами на команду, але це неправда! »
 
- йдеться в повідомленні Анастасії, дружини Сергія Константинова в мережі Facebook.
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить