Печать

Російський корабель, "підбитий" судном з українським екіпажем, ремонтуватимуть в окупованому Севастополі

on . Posted in Новости

Великий десантний корабель Чорноморського флоту РФ «Ямал», який отримав пошкодження лівого борту в результаті зіткнення з суховантажем в Егейському морі, став в сухий док «Севморзаводу» для проходження ремонту.
 
Як повідомив лояльний окупантам портал ForPost начальник відділу інформаційного забезпечення Чорноморського флоту В'ячеслав Трухачов, вранці 11 січня БДК «Ямал» став на ремонт в «Севморзавод». На даний момент визначається обсяг необхідного ремонту і характер робіт.
 
Нагадаємо, 30 грудня в Егейському морі поізошло зіткнення суховантажу, що йде під прапором Сьєрра-Леоне, що здійснює перехід з Єгипту до Туреччини, з великим десантним кораблем Чорноморського флоту «Ямал», який тримав курс на Севастополь. В результаті зіткнення ніхто не постраждав. Кораблі залишилися на ходу і продовжили рух в пункти призначення.
 
Інцидент виник з вини суховантажу «Орка-2», який в порушення міжнародних правил попередження зіткнень суден в морі (МППСС-72), слідуючи паралельним курсом і здійснюючи обгін російського корабля по лівому борту, не переконавшись, що обгін завершений, різко змінив курс вправо та скоїв зіткнення.
 
За даними видання "Думська", більшість моряків екіпажу контейнеровоза складають українці, що "надає додатковий колорит цій події".
 
yamal
фото ForPost
 
На фотографіях пошкодженого російського БДК видно тільки пошкодження надбудови. Однак, на думку фахівців, «Ямал» також отримав значні пошкодження підводної частини корпусу нижче ватерлінії. За найскромнішими оцінками, введення в лад БДК очікується не раніше літа 2018 року.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить