Печать

Робітників лишилося дуже мало, в основному - керівники

on . Posted in Новости

Станом на сьогоднішній день на державному підприємстві «Миколаївський суднобудівний завод (в минулому - завод імені 61-го комунара) залишилося 585 працівників, з яких більшість - представники апарату, а не виробничої ланки.
 
Про це в ефірі обласної державної телерадіокомпанії «Миколаїв» розповів голова профспілки заводу Микола Головченко.
 
Як відомо, останнім часом працівники ДП кілька разів перекривали рух по Варварівському місту в Миколаєві через непогашення заборгованості по заробітним платам за три роки. За словами Головченко, на даний момент борг зріс до 65 мільйонів гривень.
 
- Звичайно, у нас робітрників залишилося дуже мало, в основному - керівники. Ну, тут ... це говорить про відсутність замовлень. Тому що робочий сидіти не буде, він знайде собі роботу. Залишилися патріоти, будемо так говорити, - сказав він.
Разом з тим він вважає, що навіть з такою кількістю працівників завод може займатися судноремонтом. А ті, хто не звільняються, залишилися, на його думку, через страх.
 
- Люди працюють і бояться, що як тільки покинуть територію заводу, то про них забудуть і ніколи перед ними заборгованість не закриють, - сказав Микола Головченко. Заборгованість перед деякими співробітниками до 200 тисяч гривень ... Через це люди бояться покинути цей завод, особливо пенсіонери.
 
У свою чергу в «Укроборонпромі» заявили, що за останні 11 років на «Миколаївському суднобудівному заводі» не побудували жодного судна - передає "Преступности.нет"
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить