Печать

У морському порту “Южний” судно розбило причал. В АМПУ стверджують, що ліквідація "незначних ушкоджень" коштуватиме 50 тисяч доларів

on . Posted in Новости

У морському торговельному порту “Южний” в Одеській області вантажне судно Conquistador під прапором Мальти врізалося в причал, пошкодивши його.
 Як повідомили в прес-службі порту, аварія з 300-метровим судном сталася в районі 7-го причалу. В результаті зіткнення були ушкоджені облицювальні плити причалу, незначно зміщена швартова тумба та вигнуті анкерні тяги.
 Причал не виведений з експлуатації, тож розвантажувальні роботи йдуть за графіком. За результатами цієї події складено акт, який підписали всі інстанції, включно з морським агентом. Капітанія порта проводить розслідування. Найближчим часом будуть оприлюднені заключення з висновками.
  До середи наступного тижня буде зроблено остаточний кошторис всіх робіт, необхідних для усунення ушкоджень. За попередніми даними, вартість аварійних ремонтних робіт складе близько 50 тисяч доларів США та займе приблизно 2,5 місяці. Також додатково були проведені водолазні обстежування: шпунтова стінка причалу, а також надводна та підводна частини причалу не ушкоджені та знаходяться у задовільному для експлуатації стані.
  «Після закінчення вивантаження імпортного коксівного вугілля протягом кількох діб планується проведення ремонтних робіт для усунення ушкоджень», — зазначив головний інженер адміністрації морського порту «Южний» Віталій Ліпський.
  Станом на ранок 16 жовтня біля причалів опрацьовувалися три судна, в тому числі і на причалі №8.  Причин для зупинки робіт на підприємстві не має. На місці інциденту працює комісія,яка надасть свої висновки. За інформацією диспетчерів найближче судно з вугіллям із ПАР пришвартується до причалу ДП не пізніше середи, 18 жовтня.  
 «Ситуація на підприємстві контрольована. Виробничі потужності та обладнання працюють у штатному режимі. Колектив готується до прийому у жовтні ще двох суден з вугіллям для ТЕС загальним об’ємом 150 тисяч тон. Енергетичне вугілля, зазвичай,  розвантажується на причалах №5 і №6.  Сьогодні на причалі №8 на експорт завантажується судно КENAN T із соєю. Адміністрація ДП «МТП «Южний» всіляко сприяє роботі комісії та не планує  зупиняти роботи в порту.  Розміри збитків, обсяги ремонту пошкодженої ділянки визначить комісія. Наше завдання сьогодні залишається незмінним – стабільна робота та відправка вугілля енергетикам», – сказав в.о. директора ДП «МТП «Южний» Віталій Жуковський.
   

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить