Печать

В Одеському порту запустили автохаб для розмитнення вживаних автівок

on . Posted in Новости

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у п'ятницю відвідав Одеський морський торговельний порт, у межах пропуску на територію якого розпочав функціонувати автохаб для розмитнення вживаних автівок.
 
Голова уряду висловив вдячність ініціаторам та учасникам реалізації пілотного проекту першого в Україні автохабу, що діятиме за принципом "єдиного вікна" в межах пункту пропуску "Одеський морський торговельний порт", повідомляє  Укрінформ.
 
"Створення такого експрес-сервісу, як автохаб у форматі "єдиного вікна" для оформлення автопродукції, яка в'їжджає в Україну, є пріоритетом для української митниці. Це пілотний проект, і я вважаю, що нам і надалі треба розбудовувати Одеську митницю, яка є надпотужною в масштабах України. Треба зробити якісний сервіс для всіх груп товарів, щоб люди, які займаються бізнесом, не мали жодних підстав у когось щось просити чи давати хабарі. Будемо встановлювати тут сканери, щоб уникнути непорозумінь з підприємцями і корупційної складової у діяльності митників та інших структур", - зазначив Гройсман.
 
Голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов, що супроводжував Прем'єр-міністра в порту, звернув увагу на інноваційний сервіс розмитнення вживаних автівок. "Ввезення людиною чи компанією іномарки раніше займало тижні", - зауважив голова ОДА.
 
У запуску автохабу також взяли участь керівники транспортного відомства, морського порту та інших державних і комерційних організацій.
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить