Портал АМКО (Ассоциация Морских Капитанов Одессы) - это постоянно действующий орган правления общественной организации АМКО, в состав которой входят несколько сот членов, это виртуальный центр общения и консолидации интересов моряков, созданный для более тесного общения членов содружества, обсуждения важных вопросов морского бизнеса, принятия совместных решений для проведения в жизнь и реализации идей, направленных на улучшение организации морского бизнеса Украины, решение социальных проблем и улучшение условий работы и оплаты моряков.
Печать

"ОРГАНИЗАЦИЯ ВЕТЕРАНОВ ФЛОТА ГСК "Черноморского морского пароходства"

on .

"ОРГАНИЗАЦИЯ ВЕТЕРАНОВ ФЛОТА ГСК "Черноморского морского пароходства"  тел.(048)7711464,7844665

Em: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Сайт:http:www.flot.od.ua
ул. Пионерская 30 г.Одесса, 65009

   ПРОЕКТ

 

 СТАТУТ

 

 «Громадської Ради морських організацій»,

 Цей статут «затверджено» загальними зборами Членів  Громадської Ради морських організацій"    протоколом от __________________

 

                                                                                                       1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 1.1. Громадське об'єднання («Громадська Рада морських організацій», скорочено ОСМО, іменоване далі " Об'єднання"), є добровільним громадським об'єднанням фахівців морської галузі, сприяє  розвитку і просуванню Морської Галузі у частини морського флоту і пов'язаних з нею цілей і завдань на міському, все Українському і міжнародному рівнях.

 1.2. Об'єднання у своїй діяльності керується Конституцією України, законами, міжнародними договорами і Конвенціями підписаними Україною, указами і розпорядженнями Президента України, Актами Кабінету Міністрів України і своїм Статутом на принципах рівноправ'я його членів, законності і гласності.

 1.3. Засновники нижченаведені юридичні особи, члени Громадської ради : 

 1.АМКО……………..

 2.Організація ветеранів флоту Чорноморського морського пароплавства……………...

 3. Національний університет "Одеська морська Академія" .

 4. ?

 5.?....

 1.4. Об'єднання здійснює свою діяльність на території м. Одеси і інших регіонів України, за кордоном, де при необхідності можуть бути створені відділення Об'єднання.

 1.5. Об'єднання є юридичною особою з моменту державної реєстрації Статуту, має відособлене майно, має самостійний баланс, діє на підставі самофінансування, має право від свого імені придбавати майнові і особисті немайнові права і нести обов'язку, укладати договори і контракти, бути позивачем і відповідачем в суді, в арбітражному і третейському судах, мати розрахунковий і інший рахунок в установа банк, у тому числі валютний, має круглий друк зі свій найменування, штамп, емблема, бланк, символіка і інший реквізит, стверджується в установленому порядку.

 1.6. Адреса місцезнаходження  м. Одеса. ………………………

 2. Цілі і завдання Об'єднання

 2.1. Головною метою діяльності Об'єднання є координація зусиль фахівців в області морської справи і інших представників суміжних професій, спрямована на узагальнення досвіду, вирішення проблемних питань пов'язаних з розвитком Українського морського вантажопасажирського, учбово-допоміжного флоту і пов'язаної з ними інфраструктури……………………………..

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить